Fólie

stretch fólie granát s ručním odvíječem

Ať už potřebujete fólii na cokoliv, v našem širokém sortimentu snadno najdete to pravé. Je libo stretch folie do stroje? Budete s ní balit desky na stavbě? Nebo chcete ochránit své cennosti při stěhování? Zboží pro zákazníky? V každém případě u nás najdete to pravé! 
A ještě lepší zpráva - nízké ceny! Potřebujete nakoupit fólii ve velkém? V tom případě budete mít radost - čím víc folie si u nás pořídíte, tím větší množstevní slevu získáte!
 
 

Jaký typ fólie vybrat?

 
Pro pomoc při uskladnění, převážení či pro lepší fixaci menších i větších krabic nebo předmětů se podívejte na naše průtažné stretch fólie. Můžete si vybrat z několika šíří. Od malé ruční verze o šíři 100 mm až po šíři role 0,5 m. Chcete ochránit zboží před sluncem nebo nemá být obsah jednoduše viděn ostatními? Kupte černou stretch fólii
 
 
Pro ochranu menších předmětů proti nárazům zejména při přepravě nebo například při stěhování vám budou pravděpodobně vyhovovat 
role bublinkové fólie
 
 
Pokud potřebujete chránit zboží před vlhkem ve skladu nebo při přepravě, je právě pro vás určena fólie bariérová, která chrání kovové výrobky před nežádoucí vlhkostí. Těchto fólií najdete na našem e-shopu hned několik typů. Od obyčejného provedení až po čtyřvrstvou bariérovou fólii, jejíž vnitřní strana je opatřena polyesterovou vrtvou. Tato fólie je určena pro zboží, jehož povrh je náchylný k oděrkám. 
 
bariérová fólie proti korozi
 
polyetylenova fólie v roli
Náš sortiment obalů neustále rozšířujeme. Prohlídněte si nabidku balících polyetylenových (PE) fólií v rolích.
S námi zkrátka zabalíte vše pohodlněji a bezpečněji. V balení se vyznáme! Tak nakupujte s námi - fólie i vše kolem nich!