Obaly jako ochrana

23.01.2014 09:51
 
Obaly vám usnadní nejen obchody, ale i starost o domácnost. Obaly lze efektivně využít pro dlouhodobé skladování i stěhování. Jsou vhodné především díky ochraně, kterou nabízí. Mohou nabídnout základní ochranu, ale ibezpečné řešení na dlouhé roky. Můžete například využít balicí materiály proti vlhkosti a budete vědět, že své produkty chráníte před vzdušnou vlhkostí, která má nepříznivý vliv na korozi, zejména při dlouhodobém skladování nebo zámořské přepravě.
 
 

Zásilkové a poštovní obaly

poštovní krabice se zámečkem
 
Pokud hledáte obaly pro rozesílání zboží či balíčků, máte rozhodně z čeho vybírat. Na trhu najdete pasující obaly prakticky na cokoliv. Poštovní krabice všech rozměrů, dokonce i typizované pro vzoz do poštovních schránekGastro obaly ochrání i prezentují, dárkové obaly poslouží i zaujmou. Není to ono? Prohlédněte si ostatní poštovní a zásilkové obaly, to pravé jistě najdete i vy.
 
 
 
 
 

Obaly to nekončí

 
Pro doopravdy bezpečné zasílání však pouhé obaly nestačí . Je vhodné zabezpečit vnitřek proti otřesům. K tomu nejlépe slouží fixační balící materiály a výplně.
 
fixační materiály
 
Skvělé obaly, slevy i rady najdete nyní na Paketo.cz .
 
Zpět