Potřebujete obaly na víno nebo krabice na potraviny, výslužky a cukroví?

gastro obaly
 
Náš e-shop vám dokáže nabídnout celou řadu druhů gastro obalů o různých rozměrech a v různých barvách. Stačí si jen vybrat.
 
V našich krabicích budou vaše cukrovinky, koláčky nebo potraviny v bezpečí. Jsou vyrobené z kvalitní vlnité lepenky.  Pokud vám nebude vyhovovat rozměr, dokážeme vám vyrobit krabici na míru, dle vašich požadavků. Nabízíme gastro krabice ve všech různých barevných provedení včetně krabic s designovým potiskem.
 
 

Krabice na pizzu

 
Můžete udělat tu nejlepší pizzu na světě - ale pokud ji zabalíte do nekvalitního obalu, hrozí, že se rozpatlá na víko, promastí krabici ze spodu, atd. Zkrátka katastrofa, žádná chutná pizza - k té přeci patří prožitek po všech stránkách. Obaly se tedy rozhodně nevyplatí podceňovat! Ale to neznamená, že se s nimi musíte zbytečně moc trápit. U nás nyní najdete pizza krabice jednoduše a přehledně! A to nemluvě o skvělé cenové nabídce - čím víc gastro obalů si pořídíte, tím výhodněji je dostanete! Tak neváhejte a vybírejte!
 
krabice na pizzu
 
Nejen krabice na pizzu. Najdete toho u nás mnohem víc - šáčky, tašky, nebo kartonové klopové krabice či boxy… tak neváhejte a prohlédněte si nyní náš sortiment!
 
 

Krabice na výslužky, dorty nebo cukroví s potiskem i bez

 
Pro cukrárny, pekárny nebo i pro domácí použití jsme připravili nabídku barevných kartonových krabic na výslužky nebo cukroví. Jednoduše se skládají a mohou pousoužit i pro restaurace a hotely jako konečný obal odnosek potravin (obědů, večeří nebo snídaní). Krabice mají praktický úchyt a snadno se s nimi manipuluje. Vybírat můžete ze tří jednobarevných provedení nebo z výslužkových krabiček s potiskem
krabice na výslužky a potraviny bílákrabice na výslužky, cukroví nebo potraviny - hnědákrabice na potraviny, výslužky, cukroví - vínová  krabička na výslužky s potiskem
 

Krabice například na chlebíčky


V tomto případě jsou ideální dlouhé a nízké krabice. Zbytečné by byly vysoké krabice. Pevné víko bezpečně ochrání křehký obsah a navíc se dají krabice stohovat na sebe. Díky vykrojení na víku se snadno otevírají.
krabice na cukroví velká

 

Velmi pevné dortové krabice

 

Cukrářky se často potýkají s problémem, kde sehnat pevnou karbici na dorty. My Vám nabízíme krabici, které má skvělou konstrukci právě pro balení dortů.

krabice na velké dortykrabice na velké dorty krabice na dorty velká

Díky nízkému dnu se dort do krabice velmi elegantně vkládá. Poté se obalí kartonovým pláštěm a celá krabice se zajistí vysokým víkem. Dort je ochráněn!


Vybírejte, čekají na vás lákavé množstevní slevy!