Balicí materiály proti vlhkosti

Pokud chcete své zboží ochránit před vlhkostí, jsou samozřejmě balící materiály proti vlhkosti tím nejlepším řešením. Které je ale nejvhodnější pro vás?

Vysoušecí sáčky s vlhkostí zatočí

Vysoušecí sáčky jsou asi nejpohodlnějším a nejjednodušším prvkem v boji s navlháváním. Dokážou pohltit vlhkost vzduchu až do 36 % své hmotnosti. Jsou prachu odolné, proto jsou vhodné také do prostor vysoce citlivých na prašnost, jako je farmaceutika, elektro průmysl, potravinářský průmysl a další. Jsou to skvělé balící materiály proti vlhkosti jak pro běžné použití ve skladech, tak pro exportní balení nebo zámořskou dopravu. Vybírat si můžete mezi vysoušecími sáčky silikagelovými nebo bentonitovými.


Prohlédněte si celý sortiment balícího materiálu proti vlhkosti na Paketo.cz.

Volná vysoušedla se pak hodí především pro vysoušení vzduchu v obalech a v průmyslových zařízeních. Každopádně si balicí materiály proti vlhkosti nyní vyberte u nás – máme pro vás množstevní slevy i velký výběr.

Kombinace vysoušecích sáčků a antikorozní bariérové fólie

Samozřejmě pro ochranu zboží potřebujete ještě něco navíc. Kombinace vysoušecích sáčků a antikorozní bariérové fólie vám téměř 100%–ně zajistí bezpečí proti vzdušné vlhkosti.

Máte dobře zajištěné zboží při přepravě? Pro zásilkové služby? U nás najdete víc, než jen kvalitní balící materiály proti vlhkosti. Najdete u nás celý systém balení, který můžete nakoupit na jednom místě a přitom ještě nemusíte vůbec platit poštovné. Při objednávkách nad 1.500 Kč bez DPH rozesíláme po celé ČR ZDARMA!


Vybírejte ze sortimentu balícího materiálu proti vlhkosti na našem e-shopu