Kartonové obaly

Potřebujete-li najít kartonové obaly a krabice, které dokonale sednou a ochrání, pak jste na správném místě. V naší nabídce najdete na jednom místě celou škálu obalů, které vyřeší vaše problémy se skladováním či přepravou. Ať už potřebujete jakoukoliv velikost a máte jakékoliv nároky – máme pro vás připraveny tradiční i netradiční rozměry.

Kartonové obaly všech velikostí a pevností

Potřebujete klasickou krabici? Pak jsou pro vás připraveny naše klasické kartonové obaly. Pro běžné potřeby zřejmě oceníte kartony z třívrstvé nebo pětivrstvé lepenky. Nestačí? Pak jsou pro vás naše paletové boxy jistě tím pravým. V naší nabídce pro kartonové obaly najdete například i tubusy, malé i velké, třívrstvé, pětivrstvé… jen si račte vybrat!

Potisk všech druhů vlnitých lepenek

Pokud potřebujete malosériovou sadu krabic s potiskem nebo reprezentativní krabici s velmi kvalitním tiskem, jste na správné adrese.

Tiskneme technologií digiálního tisku, který zaručuje tu nejvyšší kvalitu. Vyrábíme a tiskneme krabice již od 1 kusu! Obraťte se na nás, vypravujeme vám cenovou nabídku a technické řešení kartonového obalu zdarma.

Zabýváme se zejména individuálním řešením výroby a potisku krabic na zakázku. Vyrábíme a tiskneme nejen kartonové krabice, ale také propagační POS/POP stojany, stojánky a další druhy kartonových výrobků.

Kartonové obaly a mnohem víc

A čím krabici stáhnete a zajistíte, je-li potřeba? Hodila by se třeba vázací páska? Samolepící páska? Bublinková fólie? Ať už potřebujete z této oblasti cokoliv, naše stránky nezklamou! Neváhejte a vybírejte!

Stěhujete se? Vyberte si z naší nové rozmanité nabídky stěhovacích a úložných krabic.

K dispozici máme všechny možné velikosti a typy. Od klasických klopových krabic z 5-ti vrstvé lepenky, přes dobře vypadající kartovoné krabice s víkem, potištěné úložné krabice až po speciální stěhovací krabice, které vás dostanou. Disponují vysokou nosností a stabilitou díky zdvojenému dnu a stěnám. Jsou praktické, snadno se skládají (bez lepení) a jsou za úžasné ceny!


Vyberte si ideální kartonovou krabici v našem e-shopu!