Kartonové POS/POP na zakázku

Kartonové podlahové nebo pultové displeje, stojany a bannery jsou skvělou náhradou drahých plastových nebo drátěných variant. Nekladou se meze tvaru, výšce ani grafickému zpracování.

My dokážeme tyto reklamní produkty a spoustu dalších vyrobit a potisknout na zakázku už od 1 kusu! Odlište se od konkurence a obraťte se na nás s poptávkou.


Více informací o POS/POP materiálech najdete na našem specializovaném webu Paketo.one

Jednoduché kartonové stojany na prospekty

I katalogy nebo letáky na prodejním pultu mohou být kulturně uloženy a mít své místo. Nemusí se jen tak válet. Využijte našich kartonových stojanů na prospekty.

Jsou vyrobeny z bílo/bílé vlnité lepenky, která umožňuje nalepení nebo natisknutí firemního loga na volný prostor límce.


Vyberte si ze sortimentu kartonových stojanů na našem e-shopu

Potřebujete lehký a skladný nábytek na veletrh či výstavu? Vsaďte na nábytek z kartonu!

I na tento způsob prezentace formou kartonových promo výrobků jsme mysleli a vyrobili jsme pro vás na ukázku kartonový nábytek, který se dá potisknout vaší formou prezentace a skvěle tak doplní například malé firemní prostory pro čekání na schůzku nebo veletržní stánky vaší společnosti.


Celou nabídku kartonového nábytku najdete na Paketo.cz.

Kartonové regálové zásobníky

Skvělým pomocníkem pro udržení pořádku v prodejně nebo ve skladu, pokud jde o drobné předměty, jsou kartonové regálové zásobníky. Dají se jednoduše vkládat do regálů nebo jen tak na police.

Odměnou pro Vás je, že čím více výrobků nakoupíte, tím větší slevu od nás dostanete. Nakupujte již dnes na Paketo.cz a využijte prodejních akcí, které pro Vás pravidelně připravujeme!


Vyberte si ze sortimentu regálových zásobníků na našem e-shopu