Kartonové POS/POP na zakázku


Kartonové podlahové nebo pultové displeje, stojany a bannery jsou skvělou náhradou drahých plastových nebo drátěných variant. Nekladou se meze tvaru, výšce ani grafickému zpracování. My dokážeme tyto reklamní produkty a spoustu dalších vyrobit a potisknout na zakázku už od 1 kusu!
Odlište se od konkurence a obraťte se na nás s poptávkou.

podlahový stojan reklamnípodlahový reklamní totempultový reklamní stojánek na letákypodlahové a pultové displeje a stojany

 

Jednoduché kartonové stojany na prospekty

kartonové propagační stojany

I katalogy nebo letáky na prodejním pultu mohou být kulturně uloženy a mít své místo. Nemusí se jen tak válet. Využijte našich kartonových stojanů na prospekty.

Jsou vyrobeny z bílo/bílé vlnité lepenky, která umožňuje nalepení nebo natisknutí firemního loga na volný prostor límce.

 

Potřebujete lehký a skladný nábytek na veletrh či výstavu? Vsaďte na nábytek z kartonu!

I na tento způsob prezentace formou kartonových promo výrobků jsme mysleli a vyrobili jsme pro vás na ukázku kartonový nábytek, který se dá potisknout vaší formou prezentace a skvěle tak doplní například malé firemní prostory pro čekání na schůzku nebo veletržní stánky vaší společnosti.

 

veletržní nebo výstavní kartonový promo stolek barový stůl z kartonu - cateringový kartonový promo stůl kartonový nábytek promo

  

Kartonové stojánky na tužky a bloček - jednoduchá, základní varianta prezentace s logem

Je libo levný a efektní reklamní předmět? Kartonové stojánky na bloček a tužky jsou to pravé pro Vaši firmu. Stojánek nabízíme ve standardním rozměru nebo Vám vyrobíme krabičku přímo na míru dle Vámi zadaných parametrů.

 

Kartonové regálové zásobníky

Skvělým pomocníkem pro udržení pořádku v prodejně nebo ve skladu, pokud jde o drobné předměty, jsou kartonové regálové zásobníky.

regálový zásobník kartonovýregálový zásobník z kartonu

Dají se jednoduše vkládat do regálů nebo jen tak na police.

 

Odměnou pro Vás je, že čím více výrobků nakoupíte, tím větší slevu od nás dostanete.

Nakupujte již dnes na www.paketo.cz a využijte prodejních akcí, které pro Vás pravidelně připravujeme!