Sáčky a pytle

sáčky, pytle, tašky
 
Potřebujete rychle a levně nakoupit mikrotenové sáčky? Rychlouzavírací sáčky nebo třeba pytle na odpad? Nakupte je u nás! 
Nabízíme mnoho výhod.
Různé rychlouzavírací verze sáčků mohou efektivně šetřit váš čas. Dobře vybrané sáčky a pytle zároveň chrání obsah a tím i šetří peníze.
 
 
 

Jaké sáčky u nás najdete?

 
Jistě najdete to pravé - ať to má být cokoliv. Vybírat můžete ze sáčků různých velikostí. Postačí vám obyčejný mikrotenový sáček na roli? Nebo snad chcete něco nadstandardního jakou jsou bublinkové sáčky? Opravdu je z čeho vybírat. Máme verze rychlouzavíracích sáčků zipem, s popisovacím pruhem, nebo s kapsou pro doprovodnou dokumentaci! Také u nás naleznete rychlouzavírací sáčky s posuvným jezdcem.
 
bublinkový sáčekigelitový pytelrychlouzavírací ZIP sáček s popisnými pruhy
 
Ale tím to samozřejmě nekončí. V našem sortimentu toho najdete ještě mnohem víc - a za skvělé ceny!
 
 

Praktické ZIP sáčky

 
Nahlédněte do sortimentu rychlouzavíracích ZIP sáčků. Najdete zde nesčetně rozměrů, které se hodí jak na bižuterii nebo drobné součástky, tak také sáčky, do kterých se vlezou katalogy velikosti A4. Jejich uzavírání je velmi praktické a také jsou vyhledávaným a oblíbeným obalem.  Obměnou můžou být ZIP sáčky s kapsou, která je určena na vkládání dokumentace, letáčků a návodů nebo ZIP sáčky s bílými popisnými pruhy. Lehce se na ně píše.
 
Tak neváhejte a prohlédněte si nyní naše sáčky a pytle!