Sáčky a pytle

Koho by bavilo surfovat po internetu a hodiny vybírat nové pytel? Zase tak atraktivní zboží to není, co si budeme povídat. Na Paketo.cz to vyřídíte rychle! U nás najdete široký výběr pytlů – vše rychle, snadno a za skutečně výhodné ceny! Navíc jedinečná nabídka – čím více pytlů seberete, tím levněji nakoupíte. Tak neváhejte a vybírejte!

Jaké sáčky u nás najdete?

Jistě najdete to pravé - ať to má být cokoliv. Vybírat můžete ze sáčků různých velikostí. Postačí vám obyčejný mikrotenový sáček na roli? Nebo snad chcete něco nadstandardního jakou jsou bublinkové sáčky? Opravdu je z čeho vybírat.

Máme verze rychlouzavíracích sáčků zipem, sáčky s popisovacím pruhem, nebo s kapsou pro doprovodnou dokumentaci! Také u nás naleznete rychlouzavírací sáčky s posuvným jezdcem.

Ale tím to samozřejmě nekončí. V našem sortimentu toho najdete ještě mnohem víc - a za skvělé ceny!

Praktické ZIP sáčky

Nahlédněte do sortimentu rychlouzavíracích ZIP sáčků. Najdete zde nesčetně rozměrů, které se hodí jak na bižuterii nebo drobné součástky, tak také sáčky, do kterých se vlezou katalogy velikosti A4. Jejich uzavírání je velmi praktické a také jsou vyhledávaným a oblíbeným obalem.

Obměnou můžou být ZIP sáčky s kapsou, která je určena na vkládání dokumentace, letáčků a návodů nebo ZIP sáčky s bílými popisnými pruhy. Lehce se na ně píše.

Tak neváhejte a prohlédněte si náš sortiment sáčků a pytů a tašek!


Vyberte si ZIP sáček, igelitový pytel nebo tašku v našem e-shopu!