Úložné a stěhovací krabice

K dispozici máme všechny možné velikosti a typy úložných krabic. Od klasických klopových krabic z 5-vrstvé lepenky, přes dobře vypadající kartonové krabice s víkem až po speciální stěhovací krabice, které Vás dostanou. Disponují vysokou nosností a stabilitou díky zdvojenému dnu a stěnám. Jsou praktické, snadno se skládají (bez lepení) a jsou za úžasné ceny!

Uložte nepotřebné věci do pěkných krabic a kdykoliv se k nim vraťte. Nechybí ani nabídka úložných boxů s potiskem. Mějte pořádek ve věcech po celý rok.


Stylové úložné krabice za super ceny najdete na Paketo.cz.

Designové úložné krabice s potiskem

Nevyhovují vám krabice jednobarevné? Pokud mají být úložné krabice na očích, měly by také hezky vypadat. Proto jsme do sortimentu zařadili také úložné krabice s potiskem. Vybírat můžete z několika velikostí a několika barevných provedení.

Speciální požadavky na rozměry a potisk krabic samozřejmě řešíme také. Stačí si zadat požadovaný rozměr a grafiku a vyrobíme vám krabici přímo na míru během několika málo dní. A to již od malého množství!

Specializujeme se na malosériovou výrobu a individuální řešení výroby a potisku krabic.

Klasické i speciální stěhovací krabice

Při stěhování každý shání krabice kde se dá. Ale nepomýšlí na fakt, že ne každá, již použitá krabice, je také dostatečně pevná. Na Paketo.cz si můžete vybrat z celé řady stěhovacích krabic.

Někomu postačí klasická klopová krabice pro střední zátěž, někdo preferuje skutečně pevnou stěhovací krabici se zdvojenými stěnami, zesíleným dnem a úchyty pro snažší manipulaci.

Nebo je libo jen krabice s víkem, kterou následně využijete jako krabici úložnou?


Vyberte si ze sortimentu úložných krabic na našem e-shopu