Pořádek ve věcech pomocí stylových úložných krabic

 

Uložte nepotřebné věci do pěkných krabic a kdykoliv se k nim vraťte. Stylové úložné krabice za super ceny najdete na www.paketo.cz. Dosavadní nabídka úložných krabic je obohacena o nové barvy i rozměry vhodné pro uložení předmětů různých velikostí. Nechybí ani nabídka úložných boxů s potiskem. Mějte pořádek ve věcech po celý rok.

pevná úložná krabiceúložný box černo šedýzelená úložná krabicevínové provedení úložné krabicekrabice úložnámodrá krabice na uložení věcí

 

 

Designové úložné krabice s potiskem

 

Nevyhovují vám krabice jednobarevné? Pokud mají být úložné krabice na očích, měly by také hezky vypadat. Proto jsme do sortimentu zařadili také úložné krabice s potiskem. Vybírat můžete z několika velikostí a několika barevných provedení. Speciální požadavky na rozměry a potisk krabic samozřejmě řešíme také. Stačí si zadat požadovaný rozměr a grafiku a vyrobíme vám krabici přímo na míru během několika málo dní. A to již od malého množství!

Specializujeme se na malosériovou výrobu a individuální řešení výroby a potisku krabic.

úložné krabice s potiskem

 

 

Klasické i speciální stěhovací  krabice

 
Při stěhování každý shání krabice kde se dá. Ale nepomýšlí na fakt, že ne každá, již použitá krabice, je také dostatečně pevná. Na paketo.cz si můžete vybrat z celé řady stěhovacích krabic. Někomu postačí klasická klopová krabice pro střední zátěž, někdo preferuje skutečně pevnou stěhovací krabici se zdvojenými stěnami, zesíleným dnem a úchyty pro snažší manipulaci. Nebo je libo jen krabice s víkem, kterou následně využijete jako krabici úložnou?
 
pevná stěhovací krabicestěhovací krabice  svíkem
 
Na výběr je opravdu neskutečné množství typů. Pojďte a přesvědčte se sami. Každý z vás získává množstevní slevu!