Gastro obaly

Potřebujete obaly na víno nebo krabice na potraviny, výslužky a cukroví?

Náš e-shop vám dokáže nabídnout celou řadu druhů gastro obalů o různých rozměrech a v různých barvách. Stačí si jen vybrat.

V našich krabicích budou vaše cukrovinky, koláčky nebo potraviny v bezpečí. Jsou vyrobené z kvalitní vlnité lepenky. Pokud vám nebude vyhovovat rozměr, dokážeme vám vyrobit krabici na míru, dle vašich požadavků. Nabízíme gastro krabice ve všech různých barevných provedení včetně krabic s designovým potiskem.

Krabice na výslužky, dorty nebo cukroví s potiskem i bez

Pro cukrárny, pekárny nebo i pro domácí použití jsme připravili nabídku barevných kartonových krabic na výslužky nebo cukroví. Jednoduše se skládají a mohou posloužit i pro restaurace a hotely jako konečný obal odnosek potravin (obědů, večeří nebo snídaní).

Krabice mají praktický úchyt a snadno se s nimi manipuluje. Vybírat můžete ze tří jednobarevných provedení nebo z výslužkových krabiček s potiskem.

Krabice na pizzu

Můžete udělat tu nejlepší pizzu na světě - ale pokud ji zabalíte do nekvalitního obalu, hrozí, že se rozpatlá na víko, promastí krabici ze spodu, atd. Zkrátka katastrofa, žádná chutná pizza - k té přeci patří prožitek po všech stránkách. Obaly se tedy rozhodně nevyplatí podceňovat!

Ale to neznamená, že se s nimi musíte zbytečně moc trápit. U nás nyní najdete pizza krabice jednoduše a přehledně! A to nemluvě o skvělé cenové nabídce – čím víc gastro obalů si pořídíte, tím výhodněji je dostanete! Tak neváhejte a vybírejte!

Nejen krabice na pizzu. Najdete toho u nás mnohem víc - šáčky, tašky, nebo kartonové klopové krabice či boxy… tak neváhejte a prohlédněte si nyní náš sortiment!

Velmi pevné dortové krabice

Cukrářky se často potýkají s problémem, kde sehnat pevnou krabici na dorty. My Vám nabízíme krabici, které má skvělou konstrukci právě pro balení dortů.

Naše dortové krabice se skládají ze tří částí. Nízkého dna pro snadné vkládání dortu do krabice, pevného pláště a víka. Krabice je pevná a praktická. Čím více krabic nakoupíte, tím větší množstevní slevu od nás dostanete. Nakupujte již dnes a vyřešte problém s balením dortů!

Ideální přepravka na ovoce a zeleninu?

Naše nové kartonové přepravky Vám skvěle poslouží jako pomocník při přenášení a přepravě například ovoce a zeleniny, nebo jiného zboží. Díky skvělé konstrukci není třeba je lepit. Jsou dodávány v rozloženém stavu, což umožňuje jejich lepší skladování, které je úsporné na prostor. Vyrábějí se ve dvou základních konstrukcích, záleží na Vašich potřebách, kterou vlastnost přepravky upřednostníte.

Krytí přepravky na kratších stranách je vhodnější, pokud chcete zajistit bezpečné stohování na sebe. Díky vystouplým zámkem nedochází k posunu přepravek, pokud jsou stohovány. Krytí na delších stranách naopak chrání více zboží proti zmačkání nebo tlaku. Výběr je na Vás!


Skvělé je, že čím více kartónových přepravek nakoupíte, tím větší množstevní slevu od nás získáte.


Vyberte si ideální gastro obal v našem e-shopu!