Fixační materiály

fixační materiál v kartonové krabici

 
Praktické i dekorativní - takové fixační materiály najdete v naší nabídce. Vyberte si fixaci přesně dle povahy vašeho zboží. Fixace předmětu v krabici při přepravě je nutností. Ať zasíláte skleničky, elektroniku nebo velké a těžké zboží, s našimi fixačními protředky ochráníte cokoli.
 
 

Nejrůznější fixační materiály - a ta cena?

Máme pro vás připraven skutečně široký výběr. Chcete něco profesionálního, lehoučkého a přitom dobře tlumící nárazy? V tom případě jsou pro vás velmi vhodné fixační tělíska FLO-PAK. Pokud vám postačí nejlevnější způsob fixace, kupte si na paketo.cz Sizzlepak nebo dřevitou vlnu. Ušetříte a zároveň tyto materiály můžete použít jako přírodní dekoraci do krabice.
Pokud potřebujete ochránit těžší předměty, ideální je Kartofix. Jedná se o vlnitou lepenku, která je upravena do podoby skvělého fixačního materiálu.
 
fixační tělíska flo-pak kartofix, sizzlepak fixace
 
Tak si vyberte u nás - máte z čeho! A především naše ceny vás jistě zaujmou. Čím větší množství fixačních materiálů si objednáte, tím výhodnější cenu vám uděláme!
 
 

Nejen fixační materiály ochrání vaše zboží

 
Pokud vám jde o bezpečí vašeho zboží, je spousta dalších produktů, které u nás jistě oceníte. Co třeba bublinkové fólie? Materiály proti vlhkosti? Tak vybírejte - nejen fixační materiály!