Fixační materiály a výplně

Praktické i dekorativní – takové fixační materiály najdete v naší nabídce. Vyberte si fixaci přesně dle povahy vašeho zboží. Fixace předmětu v krabici při přepravě je nutností. Ať zasíláte skleničky, elektroniku nebo velké a těžké zboží, s našimi fixačními protředky ochráníte cokoli.

Nejrůznější fixační materiály - a ta cena!

Máme pro vás připraven skutečně široký výběr fixačních materiálů. Chcete něco profesionálního, lehoučkého a přitom dobře tlumící nárazy? V tom případě jsou pro vás velmi vhodné fixační tělíska FLO-PAK. Pokud vám postačí nejlevnější způsob fixace, kupte si na Paketo.cz Sizzlepak nebo dřevitou vlnu. Ušetříte a zároveň tyto materiály můžete použít jako přírodní dekoraci do krabice.

Pokud potřebujete ochránit těžší předměty, ideální je Kartofix. Jedná se o vlnitou lepenku, která je upravena do podoby skvělého fixačního materiálu.


Prohlédněte si celý sortiment fixačních balících materiálů na Paketo.cz.

Nejen fixační materiály ochrání vaše zboží

Pokud vám jde o bezpečí vašeho zboží, je spousta dalších produktů, které u nás jistě oceníte. Co třeba bublinkové fólie? Materiály proti vlhkosti? Tak vybírejte - nejen fixační materiály!

Tak si vyberte u nás – máte z čeho! Čím větší množství fixačních materiálů si objednáte, tím výhodnější cenu vám uděláme!


Prohlédněte si sortiment fixačních materiálů a výplní na našem e-shopu