Balící papír

Hledáte kvalitní balicí papír? Nemíníte se s jeho výběrem zbytečně dlouho zabývat - prostě jen chcete nakoupit tuhle nutnost co nejrychleji, ale přesto samozřejmě výhodně? Tak, aby vám vyhovovala? Pak je náš e-shop tím nejlepším místem!

U nás najdete nejrůznější typy balicích papírů – rychle a přehledně. A pozor! Čím víc papíru si u nás objednáte, tím výhodnější cenu získáte!


Neváhejte a využijte právě probíhajících akčních nabídek!

Nakupujte na našem e-shopu Paketo.cz

Nejrůznější balicí papír

Pro menší i velké předměty můžete využít balicí papír v rolích nebo balicí papír v arších. Záleží na vás, s čím se vám bude lépe pracovat. Vybírat můžete z několika šíří. Hledáte snad balicí papír, který dokáže také ochránit zboží před korozí? V tom případě potřebujete antikorozní balicí papír.

Jedná se o ekologicky nezávadný papír, který je napuštěn inhibitory koroze s postupným uvolňováním. Tím dokáže vaše kovové produkty udržet i delší dobru bez rzi.

Balicí papíry a mnohem víc

Nejspíš ale budete potřebovat i další vybavení. Například polyesterové nebo polypropylenové vázací pásky? Ve světě bezpečného balení u nás najdete vše možné, ne jen balicí papíry, tak rychle vybírejte!


Vyberte si ze sortimentu balícího papíru na našem e-shopu