Balicí papír

balicí papír v rolích i arších
 
Hledáte kvalitní balicí papír? Nemíníte se s jeho výběrem zbytečně dlouho zabývat - prostě jen chcete nakoupit tuhle nutnost co nejrychleji, ale přesto samozřejmě výhodně? Tak, aby vám vyhovovala? Pak jsou naše stránky tím nejlepším místem! U nás najdete nejrůznější typy balicích papírů - rychle a přehledně. A pozor! Čím víc papíru si u nás objednáte, tím výhodnější cenu získáte! Tak neváhejte a pořiďte si balicí papír u nás!
 
 
 

Nejrůznější balicí papír

antikorozní papír

Pro menší i velké předměty můžete využít balicí papír v rolích nebo balicí papír v arších. Záleží na vás, s čím se vám bude lépe pracovat. Vybírat můžete z několika šíří. Hledáte snad balicí papír, který dokáže také ochrnánit zboží před korozí? V tom případě je pro vás antikorozní balicí papír. Jedná se o ekologicky nezávadný papír, který je napuštěn inhibitory koroze s postupným uvolňováním. Tím dokáže vaše kovové produkty udržet i delší dobru bez rzi.

 
 
Neváhejte a využijte právě probíhajících akčních nabídek! Nakupujte na Paketo.cz.
 
 

 

Balicí papíry a mnohem víc

 
Nejspíš ale budete potřebovat i další vybavení. Například polyesterové nebo polypropylenové vázací pásky? Ve světě bezpečného balení u nás najdete vše možné, ne jen balicí papíry, tak rychle vybírejte!